• Русский
  • O'zbekcha
  • English

Samarqand
Davlat Meditsina
instituti

Interaktiv xizmatlar

Tug'ilgan Kun Muborak Bo'lsin!



21 AvgustНормуратов Азиз Нормуратович
22 AvgustЗакирьяева Парвина Одыловна
Рахимова Шафоат Хакимовна
Исмоилова Нодира Абдурахмоновна
23 AvgustФайзуллаева Хилола Бахроновна
26 AvgustЮлдошев Форрух Шокирович
27 AvgustГайбиев Акмалжон Ахмаджонович
Каримова Мавлюда Нематовна
28 AvgustГаниев Фахриддин Истамкулович
Исматов Фаррух Аслиддинович
29 AvgustХамраев Хамза Хамидуллаевич
Назаров Феруз Юсуфович
Мажидов Шерзод Фархадович
30 AvgustАбдуллаева Дилором Насимовна
Клеблеева Гузал Давлатовна
Муртазаева Насиба Комилжоновна

Faol investitsiyalar va ijtimoiy rivojlanish yili



                            Расписание модульный контроль 

СамМИ даволаш, педиатрия, тиббий педагогика, стоматология  факультетлари  буйича 2016-2017 укув йили кишги семестри  фанлар модуллари якуний назоратлари ЖАДВАЛИ

Назорат санаси

Назорат утказиладиган фанлар ва бевосита маъсуллар

Курслар, факультет

Гурухлар

Назорат вакти

Назорат утказиладиган аудитория

 

22.05

Биофизика (Исламова Д.С.)

1 ОХИ

101-105

8.30-9.40

АТМ зал

 

ЯДА тайёргарлик (Камалов А.И.)

5 стом

501-508

12:30:14:30

 

Маънавият асослари( Кодиров Н.Д.)

2 леч

201-204

15.00-16.10

 

ВПХ, травматология, неонатология, основы стоматологии, анестезиология (Мустафакулов Э.Б.) кайта-2

5 леч

501-520

16.30-17.40

 

 Ортопедик стоматология (Камалов А.И.)

4 стом

413-415

 

ЯДА тайёргарлик (Камалов А.И.)

5 стом

509-511

12:30-14:30

ТП зали

 

Основы стоматологии (Мустафакулов И.Б.)

5 леч

517-520

15.00-16.10

 

Соц. Медицина(Ураков К)

4 леч

405-408

16.30-17.40

 

клиник лаборатория, педиатрия, ЛОР (Ураков К.Н.) кайта-2

4 леч

401-420

 

Секцион курс (Юлдашев С.Ж)

5 пед

501-505

15.00-16.10

Дав.фак. зали

 

Травматология (Юлдашев С.Ж)

5 пед

514-518

16.30-17.40

 

Хирургик стоматология (Камалов А.И) кайта 1

4 стом

401-402,403-417

15.00-16.10

Пед фак зал

 

Неврология (КамалоА.И.)

4 стом

416-417

16.30-17.40

 

МЧС (КмаловА.И.)

4 стом

411-412

 

 

ГЭК га таергарлик (Мавлянов Ш.Х)

7 леч

701-722

10.00-12.00

АТМ зал

 

23.05

Рус тили (Холиеров Р.)

1 пед

101-113

13.00-14.20

 

Рус тили (Холиеров Р.)

1 пед

105-114

15.00-16.10

 

физ.реабилитация (Камалов А.И.)

3 стом

301-304

16.30-17.40

 

ГЭК га таергарлик (Мавлянов Ш.Х)

7 леч

701-722

10.00-12.00

ТП зали

 

Урология (Махрамкулов З.М.)

4 КТ

401-403

13.00-14.20

 

Детская инфекция (Мустафакулов И. Б.)

5 леч

513-516

15.00-16.10

 

Внутреняя медицина (Ураков К.Н.) кайта-2

4 леч