• Русский
  • O'zbekcha
  • English

Samarqand
Davlat Meditsina
instituti

Interaktiv xizmatlar

Tug'ilgan Kun Muborak Bo'lsin!



17 IyunСамибаев Рустам Матлюбович
Хусанов Эркин Уктамович
18 IyunАчилова Феруза Ахтамовна
Курбанов Анвар Аъламович
19 IyunЖамолов Марат Жамолович
Фозилова Дилшода Улугбековна
Иргашев Шохрух Хасанович
20 IyunРустамов Муродулла Исомиддинович
Шаматов Ислом Якубович
Ачилова Матлюба Мирхамзаевна
23 IyunМамадиярова Дилфуза Умирзоковна
24 IyunГарифулина Лиля Маратовна
25 IyunИсраилова Сохиба Бурибаевна
26 IyunИсмаилов Азиз Хасанович
27 IyunТухтаев Жамшед Кодирқул ўғли
Саинаев Фаррух Караматович
Каршибаева Улжан Давировна
28 IyunСанакулов Абдулатиф Бурхонович
29 IyunМахмудова Азиза Нугмановна
30 IyunМадашева Анажон Газхановна

Faol investitsiyalar va ijtimoiy rivojlanish yili



                            Расписание модульный контроль 

СамМИ даволаш, педиатрия, тиббий педагогика, стоматология  факультетлари  буйича 2016-2017 укув йили кишги семестри  фанлар модуллари якуний назоратлари ЖАДВАЛИ

Назорат санаси

Назорат утказиладиган фанлар ва бевосита маъсуллар

Курслар, факультет

Гурухлар

Назорат вакти

Назорат утказиладиган аудитория

 

22.05

Биофизика (Исламова Д.С.)

1 ОХИ

101-105

8.30-9.40

АТМ зал

 

ЯДА тайёргарлик (Камалов А.И.)

5 стом

501-508

12:30:14:30

 

Маънавият асослари( Кодиров Н.Д.)

2 леч

201-204

15.00-16.10

 

ВПХ, травматология, неонатология, основы стоматологии, анестезиология (Мустафакулов Э.Б.) кайта-2

5 леч

501-520

16.30-17.40

 

 Ортопедик стоматология (Камалов А.И.)

4 стом

413-415

 

ЯДА тайёргарлик (Камалов А.И.)

5 стом

509-511

12:30-14:30

ТП зали

 

Основы стоматологии (Мустафакулов И.Б.)

5 леч

517-520

15.00-16.10

 

Соц. Медицина(Ураков К)

4 леч

405-408

16.30-17.40

 

клиник лаборатория, педиатрия, ЛОР (Ураков К.Н.) кайта-2

4 леч

401-420

 

Секцион курс (Юлдашев С.Ж)

5 пед

501-505

15.00-16.10

Дав.фак. зали

 

Травматология (Юлдашев С.Ж)

5 пед

514-518

16.30-17.40

 

Хирургик стоматология (Камалов А.И) кайта 1

4 стом

401-402,403-417

15.00-16.10

Пед фак зал

 

Неврология (КамалоА.И.)

4 стом

416-417

16.30-17.40

 

МЧС (КмаловА.И.)

4 стом

411-412

 

 

ГЭК га таергарлик (Мавлянов Ш.Х)

7 леч

701-722

10.00-12.00

АТМ зал

 

23.05

Рус тили (Холиеров Р.)

1 пед

101-113

13.00-14.20

 

Рус тили (Холиеров Р.)

1 пед

105-114

15.00-16.10

 

физ.реабилитация (Камалов А.И.)

3 стом

301-304

16.30-17.40

 

ГЭК га таергарлик (Мавлянов Ш.Х)

7 леч

701-722

10.00-12.00

ТП зали

 

Урология (Махрамкулов З.М.)

4 КТ

401-403

13.00-14.20

 

Детская инфекция (Мустафакулов И. Б.)

5 леч

513-516

15.00-16.10

 

Внутреняя медицина (Ураков К.Н.) кайта-2

4 леч